04-6793088

צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

  התעללות בנשים

  למרות העובדה שנשים היום עובדות, מצליחות, משכילות ותורמות למשפחה ולחברה לא פחות מגברים, עדיין ניתן לראות כמעט בכל חודש לפחות מקרה אחד של התעללות בנשים העולה לכותרות. לצערנו פעמים רבות הוא עולה מאוחר מדי, כשהאישה כבר לא איתנו. הנושא של התעללות בנשים הוא חזק מאוד היום ומחלחל בהדרגה למודעות של כל האוכלוסיה וכולם מבינים שהדבר חייב להיעצר, אך כוונות לחוד ומציאות לחוד. נשים רבות מוצאות את עצמן בורחות באישון לילה עם הילדים ומחפשות מסגרת לשהות בה מבלי שיהיו בסכנה. מעון רמות חיפה מספק מסגרת טובה ותומכת. שמו עולה לא מעט בהקשר של מעון רמות חיפה התעללות בגלל שהוא מהווה פתרון לנשים, גברים או ילדים שעברו התעללות מסוג כלשהו וזקוקים למקום שיספק להם תנאים להתחיל מחדש. מעון רמות חיפה נמצא שם בכל הקשור להתעללות: התעללות בנשים- פיזית, רגשית וכלכלית, התעללות בילדים או באדם בעל מוגבלות. הצוות הטיפולי של המקום ערוך לתת מענה לכל אחד שזקוק למסגרת כזו.

  להשתלב בחזרה בחברה ובקהילה

  אמנם האמונה הזו הולכת ופוחתת, אך עדיין יש כאלה שחושבים שכאלה שעברו התעללות בנשים הן בהכרח נשים חלשות ופרימיטיביות כשבשטח ניתן לראות שפעמים רבות דווקא נשים חזקות ומשכילות עוברות התעללות. לצערנו החיפוש בגוגל של מעון רמות חיפה התעללות הוא נפוץ. אגף מעון רמות חיפה התעללות כולל אנשי מקצוע מן השורה הראשונה בכל תחומי הטיפול כמו עבודה סוציאלית ופסיכולוגיה דואגים לשבץ נשים שעברו התעללות יחד עם ילדיהן בדירה בטוחה בה יקבלו את כל התנאים להמשיך בחיים או לעלות על דרך חדשה. מעון רמות חיפה מאמין בשילוב השוהים בו במסגרות כמו לימודים, עבודה, התנדבות, פנאי ותחביבים כדי לחאפשר להם לחזור למסלול חיים נורמלי למרות ההתעללות או המצב הקשה שנקלעו אליו.

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

   האם אתם מספקים מגורים לכל מטופל?
   אנו משתדלים לתת מעטפת שלמה של שירותים לכל אחד ואחת מהמטופלים שלנו. בין השירותים שלנו ישנו גם דיור, אנו דואגים להתאים לכל אחד את המסגרת המתאימה לו.
   כיצד אתם פועלים לשילוב המטופלים בחברה?
   לכל מטופל אנחנו מרכיבים תוכנית שילוב משלו, הכל בהתאם ליכולות הפיסיות והנפשיות שלו. אנו מתחשבים מאוד ברצונם של המטופלים, ולכן דואגים לשלב אותם בחברה בין אם בתעסוקה, חיי חברה ועוד, במקומות המתאימים להם במיוחד.
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים