04-6793088

צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

  התעללות בקשישים

  ניתן לשמוע סיפורים רבים, במיוחד בשנים האחרונות על קשישים שעוברים התעללות בדרך כלשהי. התעללות בקשישים יכולה להיות על ידי מטפל סיעודי שאמור להיות האדם הקרוב ביותר לקשיש, זה שהקשיש אמור לסמוך עליו לחלוטין ולאפשר לעצמו להיות אפילו תלוי בו. עם זאת, התעללות בקשישים יכולה לקרות בדרכים נוספות. ישנם קשישים שעוברים התעללות דווקא על ידי הקרובים להם ביותר: ילדיהם שאמורים בשלב זה של חייהם להיות שם בשבילם ולדאוג לכל צרכיהם. התעללות בקשישים גורמת להם נזקים עצומים. חלק מהנזקים הם פיזיים ונראים, אך ישנם גם נזקים נפשיים אשר גורמת להם להפוך להיות פגועי נפש ומלבד הצורך לדאוג להם לתנאי מחיה טובים, אוכל, בגדים וכל מה שאדם זקוק לו, יש לדאוג להם גם למענה על הצד הנפשי.

  לתת את כל המענה להתעללות בקשישים ואוכלוסיות נוספות

  התעללות בקשישים היא רק חלק קטן מסוגי ההתעללות הקיימים. מעון רמות חיפה דואג לאוכלוסיות שונות, ילדים, נוער ובוגרים, כולל כאלה שעברו התעללות. כאשר תחפשו מעון חיפה רמות התעללות תוכלו לראות מידע וסיפורים אישיים על מעון רמות חיפה. בין אם אלה קשישים פגועי נפש אשר עברו התעללות ובין אם אלה ילדים או נוער, אגף מעון רמות חיפה התעללות בא לתת מענה מושלם כדי לאפשר לאותו אדם שעבר התעללות להתחיל דרך חדשה.  אגף מעון רמות חיפה התעללות כולל אנשי מקצוע מצוינים מתחומים טיפוליים ופרא רפואיים שונים, בראשם כמובן עובדים סוציאליים, כמו גם פסיכולוגים ומטפלים אחרים אשר רואים בעבודתם שליחות אמיתית. דיירי מעון רמות חיפה משולבים בקהילה על פי יכולותיהם, בין אם אלה בתי ספר, חוגים ואף התנדבות בקהילה. אין ספק שעבור אדם שתמיד ראה את עצמו כמוגבל, התנדבות בקהילה היא מתנה אמיתית שמאפשרת לו להרגיש משמעות ולראות עצמו אזרח כמו כולם.

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

   האם אתם מספקים מגורים לכל מטופל?
   אנו משתדלים לתת מעטפת שלמה של שירותים לכל אחד ואחת מהמטופלים שלנו. בין השירותים שלנו ישנו גם דיור, אנו דואגים להתאים לכל אחד את המסגרת המתאימה לו.
   כיצד אתם פועלים לשילוב המטופלים בחברה?
   לכל מטופל אנחנו מרכיבים תוכנית שילוב משלו, הכל בהתאם ליכולות הפיסיות והנפשיות שלו. אנו מתחשבים מאוד ברצונם של המטופלים, ולכן דואגים לשלב אותם בחברה בין אם בתעסוקה, חיי חברה ועוד, במקומות המתאימים להם במיוחד.
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים