04-6793088

צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

  התעללות חברתית

  במיוחד היום בעידן הרשתות החברתיות קל מאוד למצוא קורבן ולהפוך אותו לשק חבטות. ניתן לראות אילו תגובות אכזריות ישנן לפוסטים. התעללות חברתית יש היום לא מעט גם בעולם הוירטואלי וגם בעולם הפיזי. אצל ילדים ישנם חרמות שעושים על ילדים אחרים, שזוהי התעללות חברתית לכל דבר, גם אם היא "כאילו" או "בצחוק". כך גם התעללויות אחרות.. לצערנו, פעמים רבות התעללות חברתית נעשית דווקא מול החלש, כזה שיש לו גם בעיות בבית, שמגיע ממשפחה חלשה שלא מספקת לו מספיק גב תומך. התעללות חברתית אינה רק של ילדים מול ילדים אחרים אלא נראית גם מול בעלי מוגבלויות, במיוחד מוגבלות קוגניטיבית. מעון רמות חיפה מספק מסגרת ובית חם לאוכלוסיות חלשות כמו פגועי נפש, בלי מוגבלויות, ילדים ונוער ממשפחות הרוסות שפעמים רבות סבלו גם התעללות חברתית. לכן החיפוש של מעון רמות חיפה התעללות הוא לצערנו חיפוש נפוץ.

  לקבל ביטחון ולהתחיל מחדש

  התעללות חברתית, גם אם אינה פיזית, דורשת שיקום של ממש. באגף מעון רמות חיפה התעללות יכולים להעיד שהעובר את ההתעללות מגיע כאילו נרמס לגמרי, גם פיזית. מעון רמות חיפה מאמין במתן כל התנאים להתגבר על הטראומה, בין אם זו התעללות חברתית, רגשית או פיזית וזאת באמצעות שילוב הנמצאים במעון במסגרות הנותנות חיים רגילים ומשמעות: לימודים, עבודה, פעילויות פנאי ואפילו התנדבות. מעון רמות חיפה התעללות ידוע בתור כזה בו השוהים בו, מכל סיבה שהיא, מרגישים שסוף סוף עלו על מסלול חיים נורמלי. מעון רמות חיפה כולל בתוכו פגועי נפש, בעלי מוגבלויות פיזיות וקוגניטיביות, ילדים ללא מסגרת משפחתית מתאימה וכולם רואים בו בית אמיתי.

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

   האם אתם מספקים מגורים לכל מטופל?
   אנו משתדלים לתת מעטפת שלמה של שירותים לכל אחד ואחת מהמטופלים שלנו. בין השירותים שלנו ישנו גם דיור, אנו דואגים להתאים לכל אחד את המסגרת המתאימה לו.
   כיצד אתם פועלים לשילוב המטופלים בחברה?
   לכל מטופל אנחנו מרכיבים תוכנית שילוב משלו, הכל בהתאם ליכולות הפיסיות והנפשיות שלו. אנו מתחשבים מאוד ברצונם של המטופלים, ולכן דואגים לשלב אותם בחברה בין אם בתעסוקה, חיי חברה ועוד, במקומות המתאימים להם במיוחד.
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים