04-6793088

צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

  התעללות פיזית

  אין דבר שכולנו רוצים להרגיש יותר מביטחון. ביטחון שאנחנו מוגנים, שאיש לא יפגע בנו וגם שנהיה נאהבים ומוערכים. לצערנו, לא כולם זוכים לקבל את תחושת הביטחון אשר נראית בסיסית ביותר, כזו שבלעדיה אדם לא יכול לצמוח, להתפתח ובכלל לתפקד. התעללות פיזית היא תופעה לא מאוד נדירה לצערנו, כזו שלוקחת מאדם את כל הביטחון האישי שלו והופכת אותו לעלה נידף ממש. התעללות פיזית יכולה לקרות לכולם: נשים, גברים וילדים בכל מעמד, מצב כלכלי או השכלה. לעיתים התעללות פיזית היא בבית, בתוך המקום שאמור להיות הבטוח והמוגן ביותר ולעיתים היא במסגרות כמו ביה"ס או גן כפי שהיה ניתן לשמוע לא מעט לאחרונה. מעון רמות חיפה מספק בית חם לאלה שעברו התעללות פיזית ונפשית ונותן להם מקום להתחיל מחדש. לצערנו, החיפוש בגוגל של מעון רמות חיפה התעללות הוא שכיח יותר ממה שנדמה.

  מקום לקבל בו הזדמנות חדשה

  כאמור, מי שעובר התעללות פיזית מאבד את כל הביטחון העצמי ושמחת החיים שהיו בו ומגיע למסגרת כמו מעון רמות חיפה כשהוא צל של עצמו. אגף מעון רמות חיפה התעללות מטפל באופן מיוחד באלה שעברו התעללות ובונה להם את התכנית הטיפולית והשיקומית הטובה ביותר שאפשר. מעון רמות חיפה נמצא בקשר הדוק עם הקהילה סביבו וגם בעיריה יודעים להפנות אל מעון רמות חיפה התעללות אנשים, בין אם אלה ילדים מבתים הרוסים, נשים או גברים, כולל פגועי נפש כדי לתת להם הזדמנות חדשה. הקשרים הענפים בקהילה מאפשרים לשלב אותם במסגרות לימודים, עבודה, פעילויות פנאי ותחביבים ואפילו פעילויות התנדבות כך שהם זוכים גם לתת ולתרום ולא רק לקבל, מרגישים חיוניים וזוכים למשמעות חדשה לחייהם.

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

   האם אתם מספקים מגורים לכל מטופל?
   אנו משתדלים לתת מעטפת שלמה של שירותים לכל אחד ואחת מהמטופלים שלנו. בין השירותים שלנו ישנו גם דיור, אנו דואגים להתאים לכל אחד את המסגרת המתאימה לו.
   כיצד אתם פועלים לשילוב המטופלים בחברה?
   לכל מטופל אנחנו מרכיבים תוכנית שילוב משלו, הכל בהתאם ליכולות הפיסיות והנפשיות שלו. אנו מתחשבים מאוד ברצונם של המטופלים, ולכן דואגים לשלב אותם בחברה בין אם בתעסוקה, חיי חברה ועוד, במקומות המתאימים להם במיוחד.
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים