04-6793088

צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

  התעללות רגשית

  מערכות יחסים בין שני אנשים יכולות להיות תורמות ובונות אך יכולות להיות גם הרסניות. כשאנו מדברים על שני אנשים אלה יכולים להיות בני זוג, ילד מול הורה או שני הורים מול ילדם, שני אחים ועוד. כאשר מערכת יחסים היא הרסנית ובה צד אחד הוא השולט והגורם לכך, הצד השני עובר התעללות רגשית. לא תמיד התעללות רגשית נראית לעין ואלה גם המקרים הקשים ביותר לאיתור וטיפול. כאשר היא מלווה גם בהתעללות פיזית כמו מכות, הדבר בולט יותר וניתן לאתר מקרים כאלה ביתר קלות, למצוא מסגרת מתאימה הן לצד שעובר התעללות והן לצד המתעלל על מנת לבדוק איך אפשר לסייע גם לו. כשהתעללות היא רגשית בלבד הדבר מורכב יותר אך עם עירנות של משפחה או קהילה גם אדם שעובר התעללות רגשית נטו יכול לעלות על דרך חדשה. מעון רמות חיפה הוא מסגרת המיועדת בין היתר לאנשים, ילדים או מבוגרים אשר העברו התעללות רגשית וזקוקים לתמיכה כדי לחזור למסלול חיים נורמלי. לכן, רבים מכירים את המקום בהקשר של מעון רמות חיפה התעללות.

  מעון רמות חיפה- לתת לנפש להחלים

  באגף של מעון רמות חיפה התעללות עובדים בעלי מקצוע מהתחום הטיפולי אשר מתמחים ומכירים היטב את הנושא של התעללות רגשית. זו יכולה להיות אישה, גבר או ילדים, עם או ללא מוגבלות פיזית או קוגניטיבית. מלבד ההקשר של מעון רמות חיפה התעללות, מעון רמות חיפה מהווה מסגרת לבעלי מוגבלויות פיזיות וקוגניטיביות, אוטיזם, פגועי נפש ואף דרי רחוב או סובלים מהתמכרויות. מעון רמות חיפה כולל מלבד המבנה הראשי במושבה הגרמנית מספר דירות נוספות בהן מתגוררים החוסים גם בהתאם לגילם, ומינם, כשחייהם מלאים ומשלבים בין לימודים, עבודה, פעילויות פנאי, התנדבות ועוד.

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

   האם אתם מספקים מגורים לכל מטופל?
   אנו משתדלים לתת מעטפת שלמה של שירותים לכל אחד ואחת מהמטופלים שלנו. בין השירותים שלנו ישנו גם דיור, אנו דואגים להתאים לכל אחד את המסגרת המתאימה לו.
   כיצד אתם פועלים לשילוב המטופלים בחברה?
   לכל מטופל אנחנו מרכיבים תוכנית שילוב משלו, הכל בהתאם ליכולות הפיסיות והנפשיות שלו. אנו מתחשבים מאוד ברצונם של המטופלים, ולכן דואגים לשלב אותם בחברה בין אם בתעסוקה, חיי חברה ועוד, במקומות המתאימים להם במיוחד.
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים